AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PRIJATÝ] ShadowAspect, Warlock, Destruction

2 posters

Goto down

[PRIJATÝ] ShadowAspect, Warlock, Destruction Empty [PRIJATÝ] ShadowAspect, Warlock, Destruction

Odoslať pre ShadowAspect St august 20, 2014 11:09 am

Game info



Nick: ShadowAspect

Class: Warlock

Jak dlouho hraješ za svojí class: ono celkom tazko povedat... asi tak 4,5 rokov ale casto som mal aj 3/4 rocne pauzy tak keby ich neratam tak asi tak 2,3 roky

Zkušenosti s raidy na Cataclysmu : cataclysm som pred twinom nikdy nehral takze viacmenej nulove akurat co som trz uz na twine bol niektorych bossov

Main Talenty,off talenty,odkaz na armory: Main talenty destruction, off talenty na pvp (affli) armory: nemozem 7 dni davat linky ( povolene Illom ze nemusim davat teda do prihlasky Smile )

Profese: JWC, MIN

screen UI z raidu -DPS/TPS/HPS: sry ale fakt nemam ziadny screen z raidu tak aspon jediny z dungu co mam je to z bossa co zvysuje dps ale aj... [PRIJATÝ] ShadowAspect, Warlock, Destruction GHxAUD

Theorycraft(tvůj gameplay,gemovani,priorita statů(popř cap.) atd..): priorita hit cap samozrejme, potom intel s haste  potom crit a posledny mastery. gemy sa tomu samozrejme prisposobuju

Kde čerpáš svoje vědomosti o classe?: youtube guide videos, niekedy aj na blizz fore nieco kuknem

Funkční mumble,mikrofon (podmínka): mumble mam, mikrak len interny na notebooku ale planujem kupit aj tak externy

Předchozí guildy,důvod odchodu: to bolo este za wotlku, najskor heroes of sindragosa odkial som odisiel kvoly tomu ze sa mi nepacil kolektiv, potom som siel do Time Lords a potom som zas prestal hrat wowko az kym neprisiel cata na twin, predtym som bol tiez este v niakych guildach na ktore mena si ani nespomeniem. taka co mi ostala v pamati bola mensia guilda stalkers of time ale ty presli na phobos a ja som ostal na deimose preto leave.

Proč zrovna my? : prva pozvanka co mi prisla ked som zacal hrat cata a ostal som preto lebo sa rychlo expila a chcel som perky a verim ze aj raidy budu kvalitne

Proč by jsme tě meli přjmout,co nám jako member guildy nabídneš?: tak wowko uz hram celkom dlho (asi cez 6 rokov) tak verim ze mam dost skusenosti aj ked ako som spominal na cata hram prvyraz ale myslim si ze sa rychlo zorientujem


Real Life info
Věk: 18

Kolik času trávíš ve hře,máš čas od 20:00 a které dny? : teraz cez prazdniny mam cas kazdy vecer cez pracovne dni kedze som na intraku kvoly praci, ked pojdem potom na vysku tak naozaj neviem ako mi to bude vychadzat, idem tam prvy rok Smile

Jsi schopný pravidelně naštevovat forum? : ak tam bude nieco dolezite tak urcite

Něco o sobě: Heavy Metal, gitara, programovanie, matfyz, pivo

Chceš něco dodat?: Up the Irons

ShadowAspect

Počet príspevkov : 1
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

[PRIJATÝ] ShadowAspect, Warlock, Destruction Empty Re: [PRIJATÝ] ShadowAspect, Warlock, Destruction

Odoslať pre Tatra Pi august 22, 2014 11:38 am

Zhodli sme sa, že ti dáme šancu pod podmienkou...a to takou, že tvoje dps pôjde smerom hore.

Tatra
Veľký pán

Počet príspevkov : 47
Join date : 06.08.2014

https://awhojqy.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.