AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PRIJATÝ] Nayer - Mage

2 posters

Goto down

[PRIJATÝ] Nayer - Mage Empty [PRIJATÝ] Nayer - Mage

Odoslať pre Nayer Pi august 22, 2014 9:33 am

Game info



Nick:Nayer

Class: Mage

Jak dlouho hraješ za svojí class: cca 4 mesiace

Zkušenosti s raidy na Cataclysmu : Zatial chodim iba RDF na nabranie equipu

Main Talenty Fire ,off talenty Zatial Frost neskor Arcane ,odkaz na armory: twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Nayer

Profese: Ench /Tailor

screen UI z raidu -DPS/TPS/HPS:

Theorycraft(tvůj gameplay,gemovani,priorita statů(popř cap.) atd..): 9 dni played.. Gemovani Int Hit crit..

Kde čerpáš svoje vědomosti o classe?: Za svoju class sa da najlepsie zdokonalit len hranim.. ale pozeram youtube atd..

Funkční mumble,mikrofon (podmínka): Ano

Předchozí guildy,důvod odchodu: V guilde som od lvl 7 ziadna predosla

Proč zrovna my? : som tu od zaciatku prichodu na twinstar.. vyzera to ze tu su normalni ludia..

Proč by jsme tě meli přjmout,co nám jako member guildy nabídneš?: Dufam ze nabydnu dobre dpsko v raidech.. porp pomoc ostatnym..


Real Life info
Věk: 21

Kolik času trávíš ve hře,máš čas od 20:00 a které dny? : Stale ked je cas tak si zahram.. Pracujem Rano Noc a 2 dni volno takze cas mam skoro stale len ked mi vyjde nocna tak sa neda..

Jsi schopný pravidelně naštevovat forum? : ano

Něco o sobě: sem klidny clovek.. trpezlivy..

Chceš něco dodat?: Wowko hraju cca 8 let  ztoho 4 roky na Tbc 3 na Wotlk a 1 na Cata.. hral som na icewow ale len pvp lebo dungy nefungovali atd.. Chcem sa oboznamit s Cata  raidamy a hlavne sa zdokonalit vo svojej classe nech som prinos pre guild.. dakujem za vyrizeni.. ospravedlnujem sa za nejake tie chyby a dlzne atd  

Nayer

Počet príspevkov : 1
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

[PRIJATÝ] Nayer - Mage Empty Re: [PRIJATÝ] Nayer - Mage

Odoslať pre Tatra Pi august 22, 2014 12:00 pm

Prijatý, pod podmienkou skorého nabratia equipu.

Tatra
Veľký pán

Počet príspevkov : 47
Join date : 06.08.2014

https://awhojqy.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.