AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Brmbalko] Magistra - Fire Mage

2 posters

Goto down

[Brmbalko] Magistra - Fire Mage Empty [Brmbalko] Magistra - Fire Mage

Odoslať pre xerorbattler Št august 21, 2014 10:20 am

Nebudu si hrát na nějakého brutal hráče. Rád si občas zahraju a v guildě jsem poznal pár lidí, se kterými bych rád zůstal rozumně v kontaktu.

Nick: Magistra (Celestos, Deathined)

Class: Fire Mage (Resto Druid, Blood DK)

Jak dlouho hraješ za svojí class: Za mága tak rok (nejvíc jsem hrál za locka, ale na cata je to trošku něco jiného)

Zkušenosti s raidy na Cataclysmu : Videa a občas nějaká ta psaná taktika

Main Talenty,off talenty,odkaz na armory: 6/32/3, off 31/7/3 - takový šílený mix, který jsem dělal podle potřeby, potřebuje trochu předělat

Profese: Ench + Tail (na altech BS, JWC, LW, ALCH, MIN, HERB, SKIN, INSC)

color=#0040ff]Theorycraft(tvůj gameplay,gemovani,priorita statů(popř cap.) atd..):[/color] Hit cap je základ, int a pak trocha haste, gemy to samé. Na FM c. damage meta.

Kde čerpáš svoje vědomosti o classe?: Fóra, občas se zeptám zkušenějších hráčů, videa

Funkční mumble,mikrofon (podmínka): Ano, už jsem tam pár hodin strávil Wink

Předchozí guildy,důvod odchodu: Žádné co by stály za zmínku

Proč zrovna my? : Protože jsem s vámi vydržel 3 postavy a x-hodin RDF

Proč by jsme tě meli přjmout,co nám jako member guildy nabídneš?: Pokusím se nenaštvat ostatní členy guildy a když to bude v mé moci tak rád pomůžu


Real Life info
Věk: 24

Kolik času trávíš ve hře,máš čas od 20:00 a které dny? : Poslední dobou pár hodin týdně, jsem ve zkušebce v práci, tak musím makat Very Happy Ale dřív byly časy kdy jsem na WoW vydržel v průměru 14h denně

Jsi schopný pravidelně naštevovat forum? : Číst ho dokážu, ale plodit autorské myšlenky... to už je jiný soudek

Něco o sobě: Jsem prostě pařan, který si občas rád zabije nějakého Bosse.

Chceš něco dodat?: No, pokud se Tatra dočetl až sem a ještě neumřel, tak hezký den Wink


Naposledy upravil Tatra dňa Št august 21, 2014 10:27 am, celkom upravené 2 krát.

xerorbattler

Počet príspevkov : 1
Join date : 21.08.2014

Návrat hore Goto down

[Brmbalko] Magistra - Fire Mage Empty Re: [Brmbalko] Magistra - Fire Mage

Odoslať pre Tatra Št august 21, 2014 10:28 am

Vôbec si ma neoslnil, v PvE main grupe s tebou počítať nebudem, ale ako píšeš, ide ti o kolektív a z neho ťa vytrhnúť nemôžem a ani nechcem. Wink

Prijatý do guildy na rank Brmbalko(Guild Friend)

Tatra
Veľký pán

Počet príspevkov : 47
Join date : 06.08.2014

https://awhojqy.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.