AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karbo shaman enhancen

2 posters

Goto down

karbo shaman enhancen Empty karbo shaman enhancen

Odoslať pre Karbocze So september 06, 2014 12:04 am

Karbocze - Restoration,Enhancement Shaman

Herní Informace
Jméno - Karbocze
Herní Povoláni - Shaman

Jak dlouho hraješ za svojí class: S přestávkou něco kolem 5 let. Od konce TBC.
Zkušenosti s raidy na WOTLK,Cataclysmu : Na Woltku jsem zabil Většinu Bossu na nejrůznější módy, obtížnosti. Cataclysm jsem hrál na Molten WOW kde sem sem se naučil nove věci o shamanovy. Co se týká raidu ,či PVP stále se učím novym věcem.
Staty:
(General) Health: 106529
Mana: 25490
Item Level: 354
Speed: 115%

(Attributes) Strength: 294
Agiliti: 4018
Stamina: 4978
intelekt 156
Spirit: 173

(Melee) Damage: 2771-3493
DPS: 1267.0 / 633.5
Attak Power: 10392
Speed: 2.47 / 2.47
Haste: +5.16%
Hit Chance: +18.86%
Crit Chance +23.95%
Expertise 15 / 15
Mastery 16.15 - ( 40%, Mastery rating: 1461)

Main Talenty,off talenty,odkaz na armory:
Main PVE talenty Enhancement (10/31/0) http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Karbocze&gn=AwHoJQy+PoPhIsMeNQujEsH&group=1, Off talent PVP Restoration http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Karbocze&gn=AwHoJQy+PoPhIsMeNQujEsH&group=1

Profese: Alchemy: (525)
Inscription: (502)

Theorycraft(tvůj gameplay,gemovani,priorita statů(popř cap.) atd..)

screen UI z raidu -DPS/TPS/HPS: žádny nemám ale neni problem ho udělat.
Addony:tak pouzivam Power Auras, Recount, dbm, Atlas loot, Critline

Gemování: Agility, Mastery

Priorita statu: Mít 40% Mastery ktera zvyšuje celkovy dmg všech spellu ,shocku i melle utoku. Duležite je mít vysoký expertise ,aby jste tak snižily šanci na parry ,anebo dodge.(expertise cap je 26)
Důležitym aspektem Shaman je mít taky vysoky hit na spell power kap 16% na melee hit je 26%.

Single Target rotace :Než se rozeběhneme na Bosse tak prvni rozhazuju totemy, vyvolám wofly, hned nato nahazuju Unleash Elements,který mi individualně zvyšuje attak speed o 60% a taky zvyšuje každy fire spell o 30% hned po nahozeni dávam Stromstrike nahazuju fire shock a čekam na nastakování Searing totemu a když má 3 a více staky tak pouštím Lava Lash.Do toho zapínám Blood Fury a Bloodlust taky Instantní Lightning Bolt střílím. Díky glyphuna Lightning Shield stači už jenom hlidat než vyprší. a střídam shocky Flame z Earth shock. Talhle rotace se v podstatě neměni.

AoE rotace:Jediny rozdil v rotaci je hned na hazovaní Flame shocku a hned utočit Lava Lastem, který shock zkopiruje na šechny targety v dosahu 12y do toho zapínam Fire novu která trefi šechny targety. Fire Nova funguje na novém pryncipu a na singl target se nevyužívá.

Kde čerpáš svoje vědomosti o classe?: Od hráču na youtube wowHead a prohledavam webove stránky na ,kterých se snažím srovat informace. Nesmím zapomínat že hraju na Twinstraru a šechno tady tak přesně nepojede ,jak je to uvedene na webu takže se snažim hledat Ňakou Střední cestu. A na zkušebním serveru pak testuju jestli by to bylo vhodne mít i na Herním serveru.

Funkční mumble,mikrofon (podmínka): Ano mám

Předchozí guildu,důvod odchodu: Guilda Awhojky...... Guilda se ocitla na mrtvém bodě sice 10 many jdou krásně , ale celková neochota v guilde začít s progresem 25 bylo dalším náznakem že awhojky se brzy rozpadnou dlouhodobe vyhlídky taky nejsou nic moc. A šichni vite jaké má jmeno táto guilda. Sepisovat tady něco dalšího by nemělo smysl podle mě.

Proč zrovna my? Daval sis předtím přihlašku někam jinam?: Tatra mě požádal ,abych si tady zkusil dát přihlášku. Takto zkoušim jestli tady uspěju. Do dalších guild sem jsi ještě nedával přihlašku a ani neplánuju.
Proč by jsme tě meli přjmout,co nám jako member guildy nabídneš?: Výborne DPS flexibilitu na raidy či jine wow aktivity, Aktivitu, spolehlivost.Realní Životni INFORMACE

Věk:22
Kolik času trávíš ve hře,máš čas od 18:00 a které dny: U wow trávim opravdu hodně času, po praci sem tady pořád sem shopny raidovat do 23:00 dele opravdu ne musim stávat do práce.
Jsi schopný pravidelně naštevovat forum? : Ano sem
Něco o sobě: Jmenuju se Honza. Bydlim v Ostravě, už pracuju v jedne malé firme. Jednou za čas si zajdu z kamarádama na pívo anebo na nakou vyhlašenou akci.
Chceš něco dodat? Ano Omlouvám se za šechny pravopisne chyby ,ktere sem v uvedeném textu našekal.

S pozdravem Karbocze Dne 6.9.2014
Karbocze
Karbocze

Počet príspevkov : 1
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

karbo shaman enhancen Empty Re: karbo shaman enhancen

Odoslať pre Banished Ne september 07, 2014 4:23 am

Guilda se ocitla na mrtvém bodě sice 10 many jdou krásně , ale celková neochota v guilde začít s progresem 25 bylo dalším náznakem že awhojky se brzy rozpadnou dlouhodobe vyhlídky taky nejsou nic moc. A šichni vite jaké má jmeno táto guilda. Sepisovat tady něco dalšího by nemělo smysl podle mě.

dayum, naco davas znovu prihlasku?

Banished

Počet príspevkov : 3
Join date : 21.08.2014
Age : 31
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.