AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NERPIJATÝ] Pupity - přihláška

2 posters

Goto down

[NERPIJATÝ] Pupity - přihláška Empty [NERPIJATÝ] Pupity - přihláška

Odoslať pre Pupity Pi august 22, 2014 10:39 pm

Game info
Nick: Pupity

Class: Priest

Jak dlouho hraješ svoji class: na Twinu hraju měsíc... jinak jsem hrál 2 roky na mystiqu za rogue, kde jsem prošel všechny tbc raidy

Zkušenosti s raidy na Cataclysmu: Nulové, ale není problém si nějaké taktiky nastudovat

Main Talenty,off talenty,odkaz na armory: Main mám shadow, off mám holy, tady je odkaz: armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Pupity

Profese: Minning/Skinning téměř full, kolem 520 (tuto kombinaci mám proto abych se mohl válet v penězích)

screen UI z raidu -DPS/TPS/HPS:nemám, když jsem doexpil před 2 dnama, momentálně se snažím nabrat solidní equip.. dpska zatím dosahuji nějakých 9k na bossovi

Theorycraft(tvůj gameplay,gemovani,priorita statů(popř cap.) atd..): tak shadow točím začnu mind blast, nahážu tam všechny dotky, saju, mind blast, saju saju, archangel, obnovím dotky, když dochází mana shadowfiend popř. Dispersion, víc se tam vymyslet nedá podle mě Very Happy Gemy :intelect, haste na shadow,staty hlavně haste, mastery, crit, stamina intelect, u holy i spirit. Popravdě zatím ještě nejsem odborník... Very Happy

Kde čerpáš svoje vědomosti o classe?: Hledám na netu, ptám se zkušenějších hráčů

Funkční mumble,mikrofon (podmínka): mám obojí, no problemo

Předchozí guildy,důvod odchodu: Myslím, že se jmenovala Souls of Horde, ale jelikož jsem byl 50ka a neviděl jsem u nich žádnou perspektivu v raidování, tak jsem odešel

Proč zrovna my? : 2 kámoši co hrajeme spolu my Vás doporučili a přijdete mi jako guilda, která má potenciál

Proč by jsme tě meli přjmout,co nám jako member guildy nabídneš?: Chuť progresovat, zkušenosti z předchozího hraní

Real Life info
Věk: 20 let, narozený 4.2.1994, Brno

Kolik času trávíš ve hře,máš čas od 20:00 a které dny? : Ted o prázdninách se na to dá najít čas a při výšce si určitě minimálně na progres čas najdu Smile

Jsi schopný pravidelně naštevovat forum? : Tak určitě

Něco o sobě: Bydlím v Brně, kde od září nastupuji na Fakultu informatiky na MUNI, rád plavu a mám rád posezení s přáteli a často se také s nimi opíjím do bezvědomí. Mám přítelkyni, chodíme spolu skoro rok. WoWko jsem začal hrát, protože jsem si pořídil Maca a nedá se na něm hrát moc her, z těch zajímavých pouze LoLko, Hearthstone a WoWko samozřejmě. A abych nezapomněl od září také nastupuji do mekáče na hlavák, takže pokud si mě necháte, tak můžete přijít a dám vám víc zmrzliny třeba... Very Happy

Pupity

Počet príspevkov : 2
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

[NERPIJATÝ] Pupity - přihláška Empty Re: [NERPIJATÝ] Pupity - přihláška

Odoslať pre Tatra Pi august 22, 2014 11:35 pm

NE A NE A NE.

Tatra
Veľký pán

Počet príspevkov : 47
Join date : 06.08.2014

https://awhojqy.forumsk.com

Návrat hore Goto down

[NERPIJATÝ] Pupity - přihláška Empty Re: [NERPIJATÝ] Pupity - přihláška

Odoslať pre Pupity Pi august 22, 2014 11:38 pm

A má to nějaký důvod? To, že jsem nemohl najít vchod do BH, protože jsem to byl poprvé mi nepřijde jako důvod ke kicku...

Pupity

Počet príspevkov : 2
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

[NERPIJATÝ] Pupity - přihláška Empty Re: [NERPIJATÝ] Pupity - přihláška

Odoslať pre Tatra Pi august 22, 2014 11:40 pm

Človek, čo nevie nasledovat 24 ľudí predním, my nepríde zrovna dosť inteligentný.

Tatra
Veľký pán

Počet príspevkov : 47
Join date : 06.08.2014

https://awhojqy.forumsk.com

Návrat hore Goto down

[NERPIJATÝ] Pupity - přihláška Empty Re: [NERPIJATÝ] Pupity - přihláška

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.