AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lubaseven Combat Rogue

3 posters

Goto down

Lubaseven Combat Rogue Empty Lubaseven Combat Rogue

Odoslať pre Lubaseven Pi august 22, 2014 9:12 pm

Game info



Nick: Lubaseven

Class:Rogue (combat)

Jak dlouho hraješ za svojí class:pvp na TBC (darovaná postava při konci Onlinegamers), na wotlku převážně pve

Zkušenosti s raidy na Cataclysmu :Zatím nic vzhledem k low ilvlu *K dnešku už mám něco kolem 340, ale EQ je v celku o ničem, pokud bude třeba, můžu poskytnout další screeny (Třeba single target dps z BWD trashe co jsem dnes byl)

Main Talenty,off talenty,odkaz na armory: Combat(pve)/ Sublety(pvp) armory . twinstar . cz /character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Lubaseven

Profese:Enchanting + Inscription

screen UI z raidu -DPS/TPS/HPS: - UI se chystám překopat, s Cata raidy jsem v "kontaktu" zatím jen přes YT/Dungeon Journal
DPS z Dum. - i.imgur.com/G3CeDuK.jpg -je to z 10M (na 5M jsem se pohyboval v rozmezí 9,8k - 10,2k dps)

Theorycraft(tvůj gameplay,gemovani,priorita statů(popř cap.) atd..):
Capy: Hit 2% + Precision (ability); Expertise 26
Gemy: tak jako na wotlku full AP (takze na cata agi)
reforge: Nadbytečné staty (over exp, crit,...) - haste
Staty: Agility > Hit pro ability a jedy > Expertise > Haste > Hit pro auto attack > Mastery > Crit chance
Rotace: opener - SnD - 1x RS - do 5cp SS - eviscerate/rupture

Kde čerpáš svoje vědomosti o classe?:Různá förka (molten, atd.)

Funkční mumble,mikrofon (podmínka):Mumble mám a mikrofon také.

Předchozí guildy,důvod odchodu: Od doby co jsem začal preferovat cata oproti wotlku tak jsem tady. Jinak na wotlku Nostalgico (LK down 10 i 25, ne HC)

Proč zrovna my? :Nejsem typ, co se jen tak sebere a  odejde. Spolehlivé vedení? Kvalitní raidy, apod. Myslím si, že se nudit nebudu Smile Další důvod by byl ten, že příští ID bych už měl exalted s guildou Smile

Proč by jsme tě meli přjmout,co nám jako member guildy nabídneš?:Spolehlivost, snahu zlepšovat se, atd. Popř. pokud to bude v mích silách, můžu zkusit pomoci s čímkoliv.


Real Life info
Věk:19 let.

Kolik času trávíš ve hře,máš čas od 20:00 a které dny? :Čas by byl, jestli je raid time plánovaný na 20:00+ tak bych s tím neměl problém, jen nabrat ještě trochu eq. a vypilovat rotaci, abych se za sebe, popř. aby se za mně guilda nemusela stydět. Časově se můžu přizpůsobit/zařídit podle potřeby za předpokladu, že bych o tom věděl dostatečně dopředu.

Jsi schopný pravidelně navštěvovat forum? :Určitě. Jsem na to zvyklý z dob wotlku.

Něco o sobě:Nuda Very Happy Teď nastupuji na vysokou (fakulta aplikované informatiky, UTB Zlín) Jinak mám vystudovanou elektro průmyslovku. Ohledně hudby nepreferuji žádný styl (co mi padne do ucha to poslouchám Very Happy )

Chceš něco dodat?:K Zastižení jsem také na postavách: Lubasevenn, Deathbeauty.
Omlouvám se za pozdní post (předpokládal jsem, že deadline byl 23.8. (resp. sobotní večer, a nechtěl jsem to postovat nekompletní = bez hmatatelného dps ) Tak snad to "prozatím" postačí Smile

//edit:
imgur.com/xNStuvl,d86SDUq - bwd trash
imgur.com/uK8GRps - stonecore hc last

Lubaseven

Počet príspevkov : 4
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

Lubaseven Combat Rogue Empty Re: Lubaseven Combat Rogue

Odoslať pre Tatra Pi august 22, 2014 9:51 pm

Obom nám je to jasné, že tvoje DPS je nedostačujúce. Zrovna ako Combat Rogue máš možnosť si nakúpiť dosť PvE itemov za goldy, čoto pofarmiť. Nechám ti túto prihlášku otvorenú, a postni sem recount z nejakého raidu keď budeš mať lepší equip..

Tatra
Veľký pán

Počet príspevkov : 47
Join date : 06.08.2014

https://awhojqy.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Lubaseven Combat Rogue Empty Re: Lubaseven Combat Rogue

Odoslať pre Lubaseven Pi august 22, 2014 10:15 pm

Dobře, díky za šanci Smile

Lubaseven

Počet príspevkov : 4
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

Lubaseven Combat Rogue Empty Re: Lubaseven Combat Rogue

Odoslať pre Sinceritas Ut august 26, 2014 2:33 am

Nevidim skoro žádné nabidované spelly. Taky nevidim DBM.

Sinceritas

Počet príspevkov : 4
Join date : 22.08.2014

Návrat hore Goto down

Lubaseven Combat Rogue Empty Re: Lubaseven Combat Rogue

Odoslať pre Lubaseven Ut august 26, 2014 3:04 am

DBM mám... K bindování, zatím si postačím s kickem + tot makrem. Co potřebuju k rotaci mám na zákl. action baru a bindovat si 2 ability, které použiju jednou za 1-2 minuty je zbytečnost.

Lubaseven

Počet príspevkov : 4
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

Lubaseven Combat Rogue Empty Re: Lubaseven Combat Rogue

Odoslať pre Lubaseven Ut september 02, 2014 3:11 am

Vzhledem k tomu, že mám teď OS na spadnutí, budu muset reinstal Win. Takže bych to zatím nechal na tom, že podmínky nesplňuji. Až si dám PC dokupy a doženu si požadované věci, tak se ozvu. (Popř. si dám přihlášku do pvp sekce)
Díky za pochopení.

Lubaseven

Počet príspevkov : 4
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

Lubaseven Combat Rogue Empty Re: Lubaseven Combat Rogue

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.