AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomrdanč-druid-balance

Goto down

Pomrdanč-druid-balance Empty Pomrdanč-druid-balance

Odoslať pre 14fabregas Ut september 02, 2014 9:03 am

Nick name : Pomrdanč
Class: Balance druid ( momentálne 349 ilvl )

Ako dlho hrám za svoju classu ? : Za svoju classu hrám tretí rok a ovládam ju výborne.
Moja rotačka na balancovi : Pred pullom bossa uložím pod neho 3x Wild Mushroom. Po pulle spustím Wild Mushroom Detonate a Starfall (ak je to vhodné) a potom začínam hádzať na bossa dotky Moonfire a Insect Swarm, ktoré sa udržiavajú na bossovi počas celej rotačky až po skončenie bossa. Po nahodení týchto dotiek začínam kastiť Starfire, až kým vlastne nenabehne Solar Eclipse. Po nabehnutí Solar Eclipsu začínam kastiť Wrath a ten kastim vlastne kým nenabehne Lunar Eclipse. A takto dookola, popritom nabehuje Starsuge,ktorý kastim okamžite po jeho nabehnutí. Popri celej rotačke samozrejme sledujem, dotky ktoré udržiavam. Dopomáhať si môžem klonmi Force of Nature, ktorý vyvolávam ak sa dá. Druida mám trolla čiže výhodou je aj trollský spell Berseking, ktorý takisto zapínam pokiaľ je to možné.

Skúsenosti s raidmi na Cataclysme: Je pravdou, že na Cataclysme som nový, no rýchlo sa učím a adaptujem. Síce toho ešte veľa nefunguje aj tie dungy a raidy, ktoré momentálne fungujú ovládam dokonale a zvyšok sa taktisto rýchlo naučím. Brat há na cataclysme dlhšiu dobu a hovorí mi čoto o taktikách ked raiduje on. Takisto sledujem videá s taktikami na youtute dookola. Pomaličky sa do toho dostávam. Sledujem aj písomné taktiky na rôznych webových stránkach a snažím sa to spájať už so spomenutými videami.

Talenty: Main talenty mám Balance : http://tinypic.com/view.php?pic=154gboi&s=8#.U_dJCGO97To
Off talenty mám Resto ( za to sa ešte doučujem, na cataclysme som ešte nehealoval žiadne väčšie dungy ) : http://tinypic.com/view.php?pic=20zoiv7&s=8#.U_dJ0GO97To
Čo sa týka glyphov k balance talentom tak sú to tieto : http://tinypic.com/view.php?pic=w03jvm&s=8#.U_dKvGO97To
Glyphy Prime : Glyph of Moonfire, Glyph of Wrath, Glyph of Insert Swarm
Glyphy Major: Glyph of Starfall, Glyph of Focus, Glyph of Rebitrh
Glyphy Minor: Glyph of Unburdened Rebirth, Glyph of Mark of the Wild, Glyph of Dash

Staty: Mojím prioritným statom je intelect, od ktorého sa odvíja potom aj haste, mastery,crit

Gemovanie: Meta- Intelect and Increased Critical damage
Červené- veľke intelect gemy
Žlté- Intelect/haste
Modré: Intelect/spirit

Enchanty: Heada- 60 Intelect/35 crit Legy: 95 Intelect/ 55 spirit
Shoulder : 50 Intelect/25 haste Feet: Lavawalker alebo 50 haste
Cloak: 50 Intelect
Chest : 20 all stats
Bracers: 50 intelect
Gloves: 50 haste

Profesie: Mojími hlavnými profesiami sú jewelcrafting a enchanting , no okrem týchto profesií mám aj archeology, cooking , fishing, first aid

Kde čerpám svoje vedomosti o classe ? : Ako som už vyššie spomínal, balanca hrám už tretí rok a čo o ňom viem, no veľmi veľa ako napríklad rotáciu som sa naučil z rôznych videí , čo to mi povedali o tom aj kamaráti, ktorí takisto hrajú wow už dlhú dobu, a rôzne z netu Smile

Čo sa týka mumble a mikrofónu : Mumble mám stiahnutý, a mikrofón je v 100 % poriadku Smile

Predchádzajúce guildy ? : Na twinstare ešte pred cataclysmom som hrál chvíľu, ani som nestihol doexpiť a nabehol cataclysm. No a takmer od začiatku expenia som bol prijatý do guildy Awhjoqy ... , a doteraz tam zatiaľ som a veľmi rád by som tam aj ostal Very Happy Smile . Bol som raz kicknutý, pretože som bol na dovolenke týžden a mal som síce v ranku napísané no nejako ste ma kickli. Guildu ani nemám v pláne leavnuť som spokojný s guildou a som rád, že sa to týmto spôsobom dáva doporiadku a zbytky alebo nedostatočný pôjdu preč.

Vek : 21 rokov
Čas na wow: ..tak je to také nepravidelné, každý deň je to nejako inak, ale večer aj v noci som tam takmer stále. Cez deň, ako sa kedy podarí. (podľa školy)
Fórum mi neorbí problém navštevovať hoci aj každý deň Smile
Niečo o sebe ? : Tak vek je spomenutý hore. Okrem toho som študentom na vysokej škole Technická univerzita v Košiciach v treťom ročníku. Študujem projektovanie a architektúru. Popri škole sa venujem aj futbalu, kedysi profesionálne , dnes už bohužiaľ po niekoľkých operáciách iba 2.košickú miniligu. Dá sa povedať, že Wow si rád zahrám aj na odreagovanie od všetkého ale hlavne ma to baví.Mám priateľku, s ktorou som rok a pár mesiacov Smile. Rád hrajem poker Very Happy .. No a to asi aj stači Very Happy

No a na záver prečo by som rád ostal a prečo ja: Rád by som ostal už kvôli vyššie spomenutým dôvodom. No a som pohodový človek s dobrou náladou, sem tam aj zabávač popri raide. Takže minumálne dobrú náladu počas raidovania. No a samozrejme moju postavu, ktorú dobré ovládam. Chcem raidovať s normálnymi ľudmi, pretože s worldom to skrátke nejde vo všetkom, no a myslím si, že miesto ak už nie v tejto guilde tak v inej by som si zaslúžil, kedže už čo to viem a mnohí sa ešte učia.

Tak to je všetko prajem príjemné rozhodovanie a za odpoveď vopred ďakujem Smile

14fabregas

Počet príspevkov : 1
Join date : 21.08.2014

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.