AwHoJQy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Přijat] Dee - Druid - Feral/Resto PvP

2 posters

Goto down

[Přijat] Dee - Druid - Feral/Resto PvP Empty [Přijat] Dee - Druid - Feral/Resto PvP

Odoslať pre realDee St august 20, 2014 9:51 pm

Nick: Dee

Armory: http  ://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Dee

Alt: zatím žádný, ale budu expit priesta nick Deedka

Spec/class: Hraju zatím feral, uvidím časem, ale asi se vrátím k resťákovi

Věk: 26

iLvL: 327, ale jde to každý den navrch



Aktuální rating / bilance v 2v2 + 3v3?  2v2 za feral zatím jen odcházím na cap, takže rating bych tu radši neuváděl, chodím s kým se dá, jinak v resto jsem mýval s wariorem 2v2 kolem 2,2k+, 3v3 se mu moc nechodí, takže lidi do teamu ani nescháním.


Je postava kupovaná (ano/ne)? NE, těžce expená, mám ji od vzniku Twinstaru, což bylo v roce 2009 (nejsem si jistý tím rokem)


Získal jste v minulé sezoně nějaký PvP titul? Bohužel se nepodařilo.

Účastníte se For The Horde? (ano/ne)? Určitě, kdykoli...

Chodíte aktivně BG? ANO

Jste kolektivní hráč? ANO

Koho znáte v <AwHoJQy>? vlastně jen Hervis a Banished, jinak asi nikoho nezmám, ale samozřejmě rád poznám, jak ingame tak i osobně třeba na srazu :-)...

Předchozí guilda + důvod odchodu? Hammer of Time, rozpad :-(

Co očekáváte od guildy? premade BG a hlavně se těším na rated BG, to bude něco jiného...:-), a konečne sem tam nějaká výhra v BG :-), world je fakt hrůza...někdy i ostuda Hordy.

Zkušenosti s ostatníma classama? Hodně jsem hrával disco priesta PvP, takže s ním mám velké zkušenosti 2v2 2,3+ s feralem, jinak restáka hraju od počátku mé wow kariéry...:-)

ještě bych chtěl dodat, že se mi nešlo na fórku registrovat pod mým ingame nickem, takže mu mám realDee...díky za pochopení a za hladné vyřízení mé žádosti.

realDee

Počet príspevkov : 1
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

[Přijat] Dee - Druid - Feral/Resto PvP Empty Re: [Přijat] Dee - Druid - Feral/Resto PvP

Odoslať pre Grommokk Pi august 22, 2014 11:23 am

Přijat.

Grommokk

Počet príspevkov : 18
Join date : 20.08.2014

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.